info@dr-joulaei.com 36563602 - (026)

بهترین متخصص ارتوپد در کرج

بهترین متخصص ارتوپد در کرج

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که بهترین متخصص ارتوپد در کرج کیست؟ متخصص ارتوپد خوب چه بیماری هایی را درمان می کند؟ بهترین متخصص ارتوپد در کرج چه ویژگی هایی دارد؟ در این مقاله قصد داریم به بررسی این موضوعات بپردازیم پس با ما همراه باشید.

بهترین-متخصص-ارتوپد-در-کرج

بهترین-متخصص-ارتوپد-در-کرج

بهترین متخصص ارتوپد در کرج

امروزه با توجه به شیوع و گسترش بیماری ها در میان افراد جامعه،همه افراد به دنبال یافتن بهترین متخصص برای درمان بیماری خود هستند ولی در این میان بسیاری از افراد هستند که از سادگی و عدم آگاهی مردم سواستفاده کرده و علاوه بر سودهای کلانی که به دست می آوردن به دلیل درمان های نادرست بر مشکلات و بیماری های جسمانی این افراد افزوده و همچنین باعث مشکلات روحی و روانی بسیاری در آنها می شوند.

بخش عمده ای از این بیماری ها مرتبط با بیماری های مفاصل مانند  زانو، لگن و ستون فقرات هستند که عمدتا به دلیل سبک اشتباه زندگی و فرسودگی مفاصل در اثر افزایش سن حاصل می شوند. درمان و جراحی بیماری های مفاصل نیازمند تبحر بالای متخصص ارتوپدی می باشد بنابریان افراد باید سعی کنند بهترین متخصص ارتوپد را انتخاب کنند.

در این میان دکتر هومن جولایی متخصص ارتوپد را می توان به عنوان یک جراح حاذق در درمان بیماری های مفاصل معرفی کرد که با انتخاب بهترین تشخیص و انجام جراحی های مناسب  به درمان این دسته از بیماری ها کمک بسزایی می کنند.

دکتر هومن جولایی متخصص ارتوپد و جراح ارتوپد درمان های مفاصل  را با تخصص ویژه ای انجام می دهد. جهت مشاوره و رزرو وقت قبلی می توانید با شماره هایی که در داخل سایت است تماس حاصل فرمائید .

متخصص ارتوپد

ارتوپدی شاخه ای از علوم پزشکی است که به درمان مشکلات مفاصل مانند زانو و لگن می پردازد بنابراین متخصص ارتوپد تلاش می کند تا با ارائه بهترین درمان های جراحی یا غیر جراحی به درمان  مشکلات حرکتی ناشی از فرسودگی یا شکستگی مفاصل کمک کند.

ضرورت مراجعه به متخصص ارتوپد چیست؟

افرادی که دچار مشکلاتی از قبیل آرتروز زانو یا مشکلاتی در لگن و ستون فقرات می شوند لازم است در اسرع وقت به متخصص ارتوپد مراجعه کنند تا با درمان به موقع از پیشرفت این بیماری ها جلوگیری شده و بیمار بتواند سریع تر به روال عادی زندگی خود بازگردد.

خدمات دکتر هومن جولایی

برخی از خدمات دکتر هومن جولایی متخصص ارتوپد در کرج به شرح زیر هستند:

  • جراحی تعویض مفصل: جراحی تعویض مفصل نوعی از جراحی است که جهت بهبود مفاصل آسیب دیده در اثر آرتروز یا سایر مشکلات انجام می شود. در این روش قطعه ای فلزی یا پلاستیکی که پروتز نامیده می شوند جایگزین مفصل آسیب دیده می شود.

از شایع ترین جراحی های تعویض مفاصل می توان به تعویض مفصل زانو و تعویض مفصل لگن اشاره کرد که پس از جراحی، دامنه حرکتی این مفاصل مانند گذشته بهبود می یابد.

  • آرتروسکوپی: در جراحی آرتروسکوپی، جراح ارتوپد با استفاده از یک دوربین در طول مدت جراحی درون بدن بیمار را می بیند و اقدامات لازم جهت رفع آسیب دیدگی ها را انجام می دهد.

از جمله جراحی های آرتروسکوپی می توان به جراحی آرتروسکوپی لگن و آرتروسکوپی زانو اشاره کرد.

  • درمان آرتروز: آرتروز از شایع ترین بیماری ها می باشد که میزان آن با بالا رفتن سن افزایش می یابد. آرتروز به معنی سائیدگی مفاصل می باشد که معمولا استخوان ها در اثر کم شدن مایع مفصلی در معرض آرتروز قرار می گیرند. در حال حاضر شایع ترین نوع آرتروز، آرتروز زانو می باشد که دکتر هومن جولایی متخصص ارتوپدی به وسیله جدیدیترین تکنیک ها به درمان آرتروز می پردازند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص ارتوپد در کرج مراجعه کنید.

برخی از خدمات دکتر جولایی متخصص ارتوپدی به شرح زیر هستند:

تعویض مفصل زانو

آرتروسکوپی زانو

آرتروسکوپی لگن

تعویض مفصل لگن

تعویض مفصل شانه

.

پاسخ

5 × 2 =