بهترین متخصص ارتوپد در شهریار و شهرک اندیشه

بهترین متخصص ارتوپد در شهریار و شهرک اندیشه

حفظ سلامت ساختار استخوانی، اسکلتی و عضلانی در انسان اهمیت بسزایی دارد و مراقبت از آن ها باید جدی گرفته شود. اما همیشه شناختن بهترین متخصص ارتوپدی، دغدغه بسیاری از بیماران به شمار می رود. خوشبختانه تعداد متخصصان ارتوپد خوب در ایران کم نیستند، اما اگر به دنبال بهترین متخصص ارتوپد در شهریار و شهرک اندیشه هستید، دکتر هومن جولایی، متخصص و جراح ارتوپد یکی از باتجربه ترین ها محسوب می شود. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی بهترین متخصص ارتوپد در بیمارستان نور شهریار و بیوگرافی دکتر هومن جولایی بپردازیم، لذا تا انتها همراه ما باشید.

دکتر ارتوپد خوب در شهریار چه کسی است؟

به طور کلی، متخصص ارتوپد پزشکی است که در زمینه بررسی، تشخیص و درمان اختلالات و جراحی های مرتبط با سیستم اسکلتی، عضلانی و مفصلی فعالیت می کند. خوشبختانه پزشکان و متخصصان به نامی در ایران وجود دارند که یکی از آن ها دکتر هومن جولایی جراح و متخصص ارتوپدی است.
ایشان به عنوان یک جراح و متخصص ارتوپد خوب در کرج، شهریار و شهرک اندیشه می تواند برای درمان مشکلات مرتبط با استخوان ها، مفاصل، عضلات، رباط ها و غضروف ها اقدام نمایند. همچنین، ایشان با استفاده از ابزارهای پزشکی پیشرفته، مانند رادیوگرافی، سونوگرافی، MRI و CT Scan توانایی تشخیص دقیق مشکلات مرتبط با سیستم اسکلتی و عضلانی را دارد.

دکتر ارتوپد خوب در شهریار

وظیفه اصلی بهترین متخصص ارتوپد در شهریار چیست؟

از مهمترین وظایف بهترین متخصص ارتوپد در شهریار و شهرک اندیشه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- تشخیص

متخصصان ارتوپد مسئول تشخیص بیماری ها و آسیب های ارتوپدیک است. آنها قادر به تشخیص بیماری های مختلف از جمله آرتروز، شکستگی استخوان، کمردرد، التهابات مفصل و غیره هستند.

✍️ بیشتر بدانید: علت جوش نخوردن استخوان شکسته چیست؟

۲- درمان

دکتر ارتوپدی مسئول درمان بیماری هایی که تشخیص داده اند، است. او می تواند از روش های مختلفی مانند دارو درمانی، طب سنتی، فیزیوتراپی، تزریقات، عمل جراحی و غیره استفاده کند.

۳- جراحی

دکتر خوب ارتوپد در شهریار و شهرک اندیشه می تواند به عنوان جراح عمل کند. آنها مسئول انجام عمل جراحی های مختلف ارتوپدیک مانند تعویض مفصل زانو، عمل رباط صلیبی و موارد دیگر هستند.

↫ فیلم جراحی تعویض مفصل زانو توسط دکتر هومن جولایی:

۰۳:۰۹
truncate dir-rtl

فیلم تعویض مفصل زانو خانم ۷۰ ساله | دکتر هومن جولایی

۴- مراقبت های پس از جراحی

چنانچه بیمار جراحی شده است، پزشک ارتوپد مسئولیت رسیدگی و مراقبت های پس از جراحی را دارد. این شامل تجویز داروهای لازم، تمرینات فیزیوتراپی، ارائه راهنمای تغذیه و موارد دیگر است.

۵- مشاوره

بسیاری از بیماران به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد بیماری خود هستند. پزشک ارتوپد می تواند به عنوان مشاور به بیماران کمک کند و به آنها راهنمایی های لازم را ارائه کند تا بتوانند بهترین روش درمان را برگزینند.

۶- پیشگیری

از آنجایی که بسیاری از بیماری های ارتوپدیک قابل پیشگیری هستند، پزشک ارتوپد می تواند نقش مهمی در پیشگیری از بیماری های مفصلی، استخوانی و عضلانی داشته باشد. او ممکن است به عنوان مشاور در زمینه تغذیه، فعالیت فیزیکی مناسب و رفع عادات غیرسالم به بیماران کمک کند تا از بروز بیماری های ارتوپدیک جلوگیری شود.

چه زمانی باید به بهترین متخصص ارتوپد در شهریار مراجعه کرد؟

در صورتی که عضوی از بدنتان مانند ستون فقرات، زانو، بازو، مچ، پا و سایر اندام های استخوانی و عضلانی دچار علائم زیر شود، باید به ارتوپد مراجعه کنید.

 • درد و سفتی
 • تورم
 • قرمزی و گرمی
 • احساس سوزش
 • انحراف
 • ناتوانی یا کندی در حرکت و فعالیت
 • کندی در حرکت
 • صداهای غیر عادی در مفاصل

در صورتی که بیماری های ارتوپدیک مانند آرتروز، کمردرد، سندرم تونل کارپل، شکستگی، التهابات مفصلی و عضلانی و ورزشی در شما تشخیص داده شود، باید به بهترین متخصص ارتوپد در شهریار و شهرک اندیشه مراجعه نمایید.
لازم به ذکر است که در صورت داشتن مشکلات استخوانی و عضلانی ناشی از حادثه‌ای مانند تصادف، سقوط و موارد دیگر، فورا به متخصص ارتوپد در شهریار و شهرک اندیشه مراجعه نمایید.

بهترین متخصص ارتوپد در شهریار - دکتر جولایی

بیوگرافی دکتر هومن جولایی؛ بهترین ارتوپد کرج و شهریار

دکتر هومن جولایی به عنوان جراح و متخصص ارتوپد در کرج، شهریار، شهرک اندیشه و تهران فعالیت دارند. همچنین، ایشان جراح فوق تخصصی زانو، لگن و شانه بوده و در دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد تهران به عنوان استاد دانشگاه مشغول هستند. همچنین، دکتر هومن جولایی جراح زانو و عضو انجمن جراحان زانو و آسیب های ورزشی ایران iskast محسوب می شوند. از دیگر ویژگی های دکتر هومن جولایی می توان به گذراندن دوره های تخصصی در کشورهای مختلف جهان اشاره کرد که عبارتند از:

 • دوره تخصصی فلوشیپ شانه در استانبول ترکیه سال ۲۰۱۴
 • دوره تخصصی فلوشیپ زانو و لگن در ایتالیا سال ۲۰۱۴
 • دوره تخصصی فلوشیپ شانه در سنگاپور سال ۲۰۱۷
 • دوره تخصصی فلوشیپ زانو و شانه در ایتالیا سال ۲۰۱۶
 • دوره تخصصی فلوشیپ زانو و آرتروسکوپی در سوئیس سال ۲۰۱۷

↫ ویدئو رضایتمندی بیماران از دکتر هومن جولایی:

۰۱:۵۰
truncate dir-rtl

رضایت بیمار از تعویض مفصل زانو

۰۱:۳۶
truncate dir-rtl

نتایج جراحی رباط صلیبی در والیبالیست جوان

ویژگی های بهترین دکتر ارتوپد در شهریار

بهترین متخصص ارتوپد در شهریار و شهرک اندیشه باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • تجربه و دانش کافی
 • مهارت در انجام عملیات های پیچیده
 • مهارت در برقراری ارتباط با بیماران
 • اهتمام به جزئیات
 • روحیه پیشرفت و انگیزه بالا
 • شخصیت دوستانه و صبور
 • هماهنگی با تیم درمانی

و در نهایت باید توجه کنید..

از آنجایی که اغلب بیماری های ارتوپدیک با دامنه حرکتی افراد در ارتباط هستند، لذا انتخاب متخصص و جراح ارتوپدی خوب اهمیت بسزایی دارد. از طرفی انتخاب یک متخصص ارتوپد خوب باعث آسودگی خاطر بیمار و افزایش اعتماد او به عمل جراحی می‌شود. دکتر هومن جولایی، متخصص و جراح ارتوپد، سال هاست که به عنوان بهترین متخصص ارتوپدی در کرج شناخته شده اند. خوشبختانه ایشان چندسالی است که خدمات خود را گسترش داده و در بیمارستان نور شهریار به عنوان جراح و متخصص ارتوپد فعالیت دارند. چنانچه به دنبال بهترین متخصص ارتوپد در بیمارستان نور شهریار هستید، می توانید با دکتر هومن جولایی در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 5 =